Кабмін оновив правила поділу на зони карантину: що зміниться

16.09.2020 11:01
shadow

Кабінет міністрів України змінив підходи до поділу регіонів на карантинні зони за рівнем захворюваності на COVID-19.

Об этом сообщает УставВідповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду у середу, 16 вересня, з доопрацюванням в одноденний термін. Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов.


Відповідно до змін, місто чи район включатимуть до червоної зони у разі:


  • завантаженості 75% ліжок у медичних закладах регіону протягом п’яти днів підряд;
  • перевищення середнього рівня по країні захворюваності COVID-19 на 100 тисяч населення за 14 днів більше ніж у п’ять разів.


При цьому у червоній зоні дозволять роботу шкіл та дитячих садків. Їх закриватимуть лише за умови, якщо на самоізоляцію відправлено більше ніж 50% класів.


Протиепідемічні обмеження в червоних зонах визначатимуться спільним рішенням державної та регіональної комісій з питань ТЕБ та НС.


У числі додаткових карантинних обмежень в червоних регіонах передбачено одномоментне закриття всіх сфер або поступове обмеження певних сфер, які призводять до спалахів коронавірусу, заявив глава МОЗ.


У помаранчевій зоні:


  • на вході проведення заходу або на вході до закладу обов’язково встановлюються інформаційні матеріали про площу та максимально можливу кількість відвідувачів;
  • виключається норма про заборону перевезення в громадському транспорті при заповненості 50% сидячих місць.
Редактор: Оксана Соломка


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/karantin-kabmin-vviv-novi-pravila-podilu-na-zoni-karantinu-novini-ukrajini-50112336.html”

Оставить комментарий