Блогер Бондаренко показав, як за допомогою дрона можна підірвати газопровід під Києвом. ВIДЕО

21.07.2020 00:09
shadow

Блогер Ярослав Бондаренко зімітував скидання гранати на газокомпресорну станцію під Києвом, яка входить до газогону “Дашава-Київ”.

Об этом сообщает Слон РУ


Відповідне відео Бондаренко опублікував на своєму каналі в YouTube

“Я зараз перебуваю за 300 метрів від газокомпресорної станції біля Боярки, лише за 10 км від м.Києва. Це дуже важливий стратегічний об’єкт. Тут проходить газопровід “Дашава-Київ”. Що я тут роблю? Я очікую тут теракту. Зараз тут відбудеться вибух. А я буду російським диверсантом”, – розповів він.


Читайте також:

  • Дубінський та Портнов гей-пара — блогер (ВІДЕО)
  • Новий голова Дніпропетровської ОДА — дружина громадянка РФ та бізнес з росіянами
  • Готує тітушок для Медведчука: мережу розгнівала презентація Ківою "нового руху"

Бондаренко показав, як дрон із прикріпленою до нього “гранатою” злітає в повітря і зависає над газокомпресорною станцією. При цьому в кадрі видно машину, яку блогер називає машиною охорони, але появу дрона ніхто не помічає.

“Це не справжня граната Ф-1, а муляж, зроблений на 3Д-принтері. А я – не російський диверсант, а патріот України. Але на моєму місці завтра може бути справжній російський терорист із вибухівкою, яка знищить важливий стратегічний об’єкт і життя людей”, – говорить Бондаренко.

Він пообіцяв продовжити “підривати” інші стратегічні об’єкти, щоб показати неефективність СБУ у боротьбі проти диверсантів.Поділитися цим:

  • Twitter
  • Facebook


Подобається це:

Подобається Завантаження…


Пов’язаноДжерело статті: “https://akcenty.life/bloher-bondarenko-pokazav-iak-za-dopomohoiu-drona-mozhna-pidirvaty-hazoprovid-pid-kyievom-video/”

Оставить комментарий