Легалізація казино – Рада почала розгляд законопроєкту із 3500 поправками – новини Україна

30.06.2020 08:11
shadow

Верховна Рада розпочала розгляд законопроєкту про легалізацію в Україні грального бізнесу. До документи подали близько 3 500 поправок.

Об этом сообщает FIB

Про це йдеться на сайті Ради.

Законопроєкт розглядають у другому читанні. Через таку кількість поправок розгляд документу може затягнутися на кілька днів.

Водночас Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) бачить корупційні ризики в законопроєкті (у редакції до другого читання) про легалізацію грального бізнесу. У висновку зазначено, що проєкт закону має велику кількість корупційних норм, які можуть призвести до появи тіньового ринку грального бізнесу, а також створити корупційні схеми при отриманні дозвільних документів.

  • Президент Володимир Зеленський у серпні 2019 року заявив, що хоче частково легалізувати в Україні азартні ігри. За його словами, це буде корисно для розвитку туристичного бізнесу.
  • За даними соцопитування, 56% опитаних повністю не підтримують легалізацію грального бізнесу в Україні, лише 18% підтримують. Вже у грудні Кабмін заборонив гральний бізнес, замаскований під лотереї.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/46296-rada-pochala-rozglyad-zakonoproyektu-pro-legalizaciyu-azartnih-igor-nardepi-podali-3-500-popravok”

Оставить комментарий