На київській митниці «розквітла» схема на мільйони

14.01.2020 16:17
shadow

На Київській митниці процвітає сімейний бізнес братів Тупальських

Про це повідомляють у сюжеті програми «Люстратор 7.62» журналісти «2+2».

Як стало відомо, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Київської митниці ДФС, за сумісництвом начальник митного поста «Столичний» – Тупальський Сергій Васильович разом із рідним братом Тупальським Олександром ще у 2010 році створили митно-брокерську компанію під назвою ПП “Тріумф-СВ”, яку офіційно зареєстрували за фактичним місцем його проживання. Цю інформацію було підтверджено візитом за цією адресою журналістів «Люстраторів 7.62».

«Цікавий факт, що ПП «Тріумф-СВ» почало здійснювати оформлення на митному посту «Святошин» лише із приходом Тупальського Сергія як начальника посту. Коли його підвищили та він очолив митний пост «Столичний», компанія, уже як закономірність, зникла з митного поста «Святошин» та почала оформлятися лише на посту «Столичний», – коментує телеканал.

Окрім того, зараз, коли Сергій Тупальський очолює київську митницю, для компанії відкриваються взагалі необмежені можливості. Сподіваємося, що вже невдовзі в компанії ПП «Тріумф-СВ» побільшає роботи, збільшаться доходи та значно зросте кількість оформленнь уже в усіх Київських постах. Чого ми їм і бажаємо.

Залишається загадкою лише одне питання, як людина, яка перебуває в компанії, може сама оформляти сотні машин.

У сюжеті ррозповідають, що з початку 2015 року та до серпня цього ж року, компанією «Тріумф-СВ» на митному посту «Святошин», де тоді керував Сергій Тупальська, було оформлено близько 500 митних декларацій, причім абсолютно різного товару не пов’язаного зі сферою призначення. Серед них: сантехнічні вироби, радіатори сталеві, меблі, подушки, садові парасолі, мийні засоби тощо.

«Начальник Одеської митниці – Юлія Марушевская назвала таке явище, нічим іншим, як «митними майданчиками», які створюються для того, аби в компаній була можливість мінімізувати податки на кожній декларації. Також вона зазначила, що завдяки таким схемам держава втрачає мільйонні прибутки», – зазначають журналісти каналу.

Журналістам не вдалося дізнатися думки Сергія Васильовича щодо цієї ситуації, у зв’язку з його раптовою відпусткою. Тому дуже чекають на нього та офіційні відповіді начальника Державної фіскальної служби – Романа Насірова щодо запиту «Люстратор 7.62»: «Чи була службова перевірка на виявлення факту особливої зацікавленості Тупальського в діяльності ПП «Тріумф СВ».

Оставить комментарий