СБУ ищет жучков

16.10.2019 10:17
shadow

Служба Безпеки України замість виконання покладених на неї обов”язків по боротьбі з терористами окупували митниці усієї України та стали шукати жучків в товарах рослинного походження, який йде на експорт. Так в вівторок 24 листопада 2015 року у Вінниці на митний пост Зарванський прийщло два мурла, які назвалися працівниками СБУ м. Вінниця змусили митників відкрити замитний товар та визвавши інспекторів санітарно-ветинарної служби провести повторне відібрання горіхів з машини.

При цьому так звані СБУшникі в брудному одязі в обісраних туфлях залізли в машини та стали ходити по лушеному горіху та розривати ящики з товаром. Тобто ця нечисть плюнула на будь-які санітарні норми. Вони просо шукали повод щоб затримати товар, накласти арешт та через власні приватні структури його реалізувати.

Пред”являти свої посвідчення ця нечисть відмовилася, але зазначили, що виконують вказівку Начальника відділу “К” СБУ м. Вінниця Романова Рубена Петровича та з кожного автомобіля набрали в мішечки приблизно по 3 кг лущеного горіха.

Постає питання до начальника СБУ Грицака Василя Сергійовича, вельми шановний пан, Ви що голодні, що по Ваші підлеглі з усієї України звозять мзду у виді лущеного горіха волоського до Києва ( з їх слів ) ? Якщо для аналізу то у Вашої служби відсутня відповідна лабораторія та і фахівці. А тим більше що кожного дня приблизно проходить приблизно 150-200 автомобілів з горіхами і якщо відібрати щоденно по 3 кг горіху то виходить приблизно до 600 кг, а за місяць то приблизно 18 тон горіху, тобто фура, яка коштує приблизно до 200 000 (двісті тисяч) доларів. СБУшники, а чи не нападе на Вас швидка Настя від горіхів ? Чому Ви не ловите сепаратистів та терорістів, а здійснюєте першкоджання законній діяльності суб”єктам ЗЕД ?

Анатолий Будник

Оставить комментарий