На блокпосту на Луганщині сталися сутички між поліцією та добровольцями, що ідуть у Золоте (фото, відео)

09.10.2019 16:03
shadow
Один з правоохоронців постраждав у сутичці, його забрали медики.

На блокпосту у місті Кремінна на Луганщині сталися сутички між поліцією та добровольцями і ветеранами, які хочуть проїхати в місто Золоте на Луганщині. Вони хочуть не допустити розведення сил. Про це повідомляють учасники у соцмережах, передають

Об этом сообщает http://blogs-exposed.com

Учасники акції "Останній блокпост", які їдуть колоною у Золоте, зупинилися на блокпосту у Кремінній, далі їх не пропускають. Виникла сутичка, під час якої один з правоохоронців вистрілив у повітря. Один з правоохоронців постраждав у сутичці, його забрали медики.

Через інцидент черга до блокпоста у Кремінній розтягнулась на кілометри. О 13:20 добровольців пропустили через блокпост і ті попрямували до місця розведення у Золотому, повідомляє Громадське у Twitter.
На блокпості в Кремінній мусора погрожують відкрити вогонь по ветеранах і активістах, які прямують на мирну акцію в Золоте... pic.twitter.com/TZmVRbyaFW
— Evhen (@evhen_n) October 9, 2019

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/na-blokpostu-na-luhanshchyni-stalysia-sutychky-mizh-politsiieiu-ta-dobrovoltsiamy-shcho-idut-u-zolote-foto-video-298584.html”

Оставить комментарий