На Донеччині зафіксована перша спроба фальсифікації виборів

21.07.2019 00:55
shadow
У Донецькій області зафіксована перша спроба фальсифікації виборів — На Донеччині зафіксована перша спроба фальсифікації виборів
У Донецькій області зафіксована перша спроба фальсифікації виборів

Члени виборчої комісії проставили свої підписи у незаповнених протоколах для результатів голосування

У місті Бахмут Донецької області на 624 ДВК було зафіксовано спробу фальсифікації результатів виборів: члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів.

Про це повідомляє спікер Нацполіції Ярослав Тракало на своїй сторінці у "Фейсбуці".

«Задовго до початку голосування на одній з дільничних виборчих комісій Донеччини народне волевиявлення фактично вже завершилося, так і не розпочавшись», — написав Тракало.

За йогт словами, у школі м. Бахмут, де розташована 624 ДВК, члени комісії підписали незаповнені бланки протоколів з підсумками результатів голосування. Залишалося у потрібний момент вписати прізвище кандидата-«переможця» чи «правильну» назву партії.

По прибуттю на місце слідчо-оперативної групи Бахмутського відділення поліції, з метою приховати сліди злочину, члени комісії залили підписані протоколи чорнилом.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 стататі 158 Кримінального кодексу України — «...фальсифікація виборчих документів.., підсумків голосування».

Санкція статті — від 7 до 10 років ув‘язнення.

Читайте також:
  • Що можна, а що заборонено у день голосування. Пам’ятка виборцю
  • У день виборів вперше задіють систему авіабезпеки МВС

Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/na-donechchini-zafiksovana-persha-sproba-falsifikaciji-viboriv-611802.html”

Оставить комментарий