Представник Зеленського розповів, чи збираються вони люструвати свою команду

Представник Зеленського розповів, чи збираються вони люструвати свою команду
11.07.2019 18:10
shadow

Офіс президента

Володимир Зеленський

Офіс президента


Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що масова люстрація чиновників часів президентства Петра Порошенка буде стосуватися і команди Володимира Зеленського.

Про це він сказав у парламенті під час обговорення відставки міністра закордонних справ Павла Клімкіна та призначення на цю посаду Вадима Пристайка, передає Українська правда.

На засіданні нардеп Володимир Ар’єв запитав, чи все у порядку з логічно-наслідковим зв’язком у президента Зеленського, якщо він пропонує міністром людину, яка потім же, за його законом, може потрапити під люстрацію.

"Сьогодні президент Зеленський заявив, що всі чиновники з 2014 по 2019 роки мають бути люстровані. Пан Пристайко був ефективним заступником міністра закордонних справ до 2017 року. Отже, за логікою президента, його кандидат пан Пристайко має бути люстрований. У мене питання: а що у президента з логічно-наслідковим зв’язком?", — сказав Ар’єв.

Відповідаючи на питання Стефанчук сказав, що про це можна буде говорити, коли Рада отримає проект закону, про який йде мова.

Читайте також:

ЗеПідсумки. Чим запам’ятався Володимир Зеленський за перший місяць свого президентства

"Але я глибоко переконаний, що у разі підтримки, у нас буде абсолютне виконання всіх норм положень чинного законодавства", — сказав представник президента.

У свою чергу віце-спікер Ірина Геращенко уточнила, чи означає це, що під люстрацію також підпадають члени команди Зеленського Олександр Данилюк та Айварас Абромавічус.

"Немає у нас питань, пов’язаних з тим, чи команда це президента, чи не команда. У разі підтримки цього закону він буде поширюватися на всіх осіб, які підпадають під норми цього закону", — заявив Стефанчук.

Геращенко висловила надію, що Данилюк та Абромавічус почули цю відповідь.

Нагадаймо, що президент Володимир Зеленський запропонував розширити дію закону про люстрацію на тих, хто займав певне місце роботи у період з лютого 2014 року по 19 травня 2019 року.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zakon-pro-lyustraciyu-predstavnik-zelenskogo-rozpoviv-shcho-bude-z-jih-komandoyu-novini-ukrajini-50031610.html”

Оставить комментарий