Цензор.нет розповів, як Олег Бахматюк купив Холодницького

19.06.2019 07:42
shadow

Відомий ресурс БЮТу Цензор.нет запутив у ефір доволі цікавий матеріал під назвою “15 незручних запитань до Холодницького”. Десятим пунктом виокремили олігарха Олега Бахматюка, який не тільки відмив сотні мільйонів на банкрутстві VAB банк та Фінансова Ініціатива, але й став одним з небагатьох, хто заручився підтримкою Холодницького за немалі гроші. Згідно інформацї Цензор.нет Олегові Бахматюку допомогали у корупційних схемах Ніна Южаніна Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна та начальник Головного управління ДФС міста Києва Людмила Демченко. Поки що ми приводимо матеріал без змін.

 До уваги генерального прокурора, членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, журналістів та громадськості.

Сумно, коли керівник САП не може пояснити, звідки в його сестри та матері з’явилося півгіктара землі під Києвом та декілька квартир у новобудовах. Проте, пан #Холодницький, може дасте відповіді на інші запитання?

1.Чи знайомий вам раніше судимий за шахрайство Богдан Якимець?

2. Чи проводили ви із ним неодноразові зустрічі на квартирі у Києві по вул. Старонаводницька? Якщо так, то якою була мета цих зустрічей і які ваші доручення виконував Якимець?

3. Чи зберігалися в цій квартирі ваші особисті кошти та коштовності, отримані вами корупційним шляхом?

4. Чи маєте ви у власності незадекларовану нерухомість у Києві, Київській та інших областях України, яка оформлена на підставних осіб? Чи маєте ви нерухомість поза межами України, яка також оформлена на підставних осіб?

5. Чи отримували ви хабар від Геннадія Труханова та Володимира Галантерника?

Мер Одеси Геннадій Труханов

Открыть большое изображение

Кримінальний “авторитет” Володимир Галантерник

Открыть большое изображение

У листопаді 2017 року мені, як людині що співпрацювала з НАБУ, в рамках негласних слідчо-розшукових дій вдалося зафіксувати розмову, під час якої фігуранти кримінальних проваджень повідомили, що Геннадій Труханов та Володимир Галантерник передали вам хабар у розмірі 0,5млн.$. Чому ви, як керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури протягом чотирьох (!) місяців відмовлялися розсекретити ці дані НСРД і чи мав місце цей хабар?

6. Чи знали ви про те, що один із учасників вищезгаданої розмови згодом, коли дізнався що я співпрацюю з НАБУ, вів перемовини із найманими вбивцями про моє фізичне знищення і отримав пропозицію за це у сумі 200т.$? Чи були ви причетні до планів щодо мого вбивства?

7. У січні цього року ви звернулися до управління внутрішнього контролю НАБУ із вимогою провести розслідування щодо можливого порушення закону мною, як особою, яка співпрацювала із НАБУ. Що насправді послугувало причиною такої вашої поведінки, адже перевірка не виявила жодного порушення з мого боку?

Открыть большое изображение

8. Коли було затримано Труханова Г.Л., ви особисто наполягали на негайному розгляді міри запобіжного заходу для того, щоб підозрюваний ні в якому разі не провів жодної ночі у СІЗО — що насправді слугувало мотивом ваших дій?

9. Чи отримували ви хабар від Насірова Р.М.?

Колишній очільник ДФС України Роман Насіров

Открыть большое изображение

В березні 2017 року підозрюваний Насіров Р.М. двічі ввів в оману суд. Вперше, коли приніс на розгляд свій закордонний паспорт із проколом на останній сторінці і заявив, що він є анульований, тому немає сенсу його здавати. Як виявилося пізніше, він був і лишається дійсним. Вдруге, коли заявив, що немає громадянства та паспортів інших країн. Як вдалося довести згодом, Насіров має громадянство та паспорт Великої Британії. Коли детективи НАБУ подали вам відповідне звернення про стягнення застави у розмірі 100 млн грн на користь держави, ви відмовилися подавати документи про стягнення до суду мотивуючи своє рішення тим, що суд це все одно не зробить, тому немає сенсу й пробувати. Що насправді було вашою мотивацією, коли ви як прокурор прийняли таке очевидне рішення на користь обвинуваченого?

10. Чи отримували ви хабар від Бахматюка О.Р.?

Олег Бахматюк

Открыть большое изображение

Минулого року НАБУ розслідувало декілька проваджень щодо Бахматюка О.Р. Одне з них стосувалося злочинної схеми, за якої Бахматюк здійснив корупційну оборутку та вивів з державного бюджету України величезну суму у розмірі 1,4млрд грн. Є достатньо доказів включно із показами свідків щодо цього злочину, а також інформація про причетність до нього народного депутата від БПП Южаніної Н.П. (яка до того ж обіймає посаду Голови Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики) та очільниці ДФС м. Києва Демченко Л.Д., яка особисто давала вказівку на незаконне та безпідставне відшкодування фіктивного ПДВ.

Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна

Открыть большое изображение

Начальник Головного управління ДФС міста Києва Людмила Демченко

Открыть большое изображение

Чи знали ви про те, що Бахматюк мав наміри дати хабара керівництву НАБУ задля того, щоб детективи закрили дане провадження? На жаль не вдалося зафіксувати його злочинні наміри відповідним чином. Проте питання в іншому — чи мали ви особисті зустрічі із Бахматюком О.Р. з приводу даного провадження? І чому ви наприкінці минулого року змінили підслідність цього провадження, забрали справу у НАБУ та передали її до слідчого управління Національної поліції, де його було закрито за відсутністю складу злочину?

11. Чи отримували ви хабар від Дубневича Я.В.?

Голова Комітету ВРУ з питань транспорту Ярослав Дубневич

На початку 2017 року я, як особа, що співпрацювала з НАБУ, зафіксував відповідним чином декілька зустрічей із Пушкаренко Е.В. — довіреною особою народного депутата від БПП Дубневича Я.В. (який окрім того займає посаду Голови Комітету ВРУ з питань транспорту). На цих зустрічах обговорювалися питання закриття провадження НАБУ, у якому фігурував вищезазначений народний депутат. Коли настав час залучення прокурорів САП задля здійснення контролю над вчиненням злочину, а саме дачі хабара детективу НАБУ у розмірі 10млн.грн., ви отримали повну та всебічну інформацію щодо цього провадження та моєї участі у ньому. За дивним збігом обставин вже наступного дня Пушкаренку Е. В. якимось чином стало відомо про мої реальні мотиви і він перестав відповідати на мої дзвінки та смс. За кілька днів у приміщенні ВРУ я зустрівся із народним депутатом Дубневичем Я.В. і запитав щодо незрозумілого мені тоді раптового зникнення його довіреної особи, але народний депутат зробив вигляд, що не розуміє про що йде мова і також відмовився спілкуватися зі мною та у подальшому уникав наших зустрічей. Тож питання у наступному — чи повідомляли ви інформацію про мою співпрацю із НАБУ народному депутату Дубневичу Я.В. і чи отримували ви за це хабар?

12. Чи отримували ви хабар від Суркіса Г.М.?

Григорій Суркіс

Открыть большое изображение

В НАБУ розслідується справа щодо корупційних оборуток на суму 346млн.грн із ВАТ "Запоріжжяобленерго" та ДП "Енергоринок", до якої має безпосереднє відношення колишній народний депутат Суркіс Г.М. та діючий президент України Порошенко П.О.

Президент Петро Порошенко

Открыть большое изображение

Коли детективи спланували арешт одного з виконавців цього злочину, а саме колишнього народного депутата Крючкова Д.В., то якимось чином підозрюваний про це дізнався і вже за кілька годин вилетів з України і протягом року переховувався від слідства у країнах ЄС. Чи повідомляли ви комусь із причетних до цього провадження осіб про заплановані арешти та обшуки і чи отримували ви хабар від Суркіса Г.М.?

13. Чи отримували ви хабар від Дубового О.Ф.?

Олександр Дубовий та його партнер по бізнесу Секретар РНБО Олександр Турчинов

Открыть большое изображение

В НАБУ розслідується провадження щодо корупційної оборутки, внаслідок якої із бюджету міста Одеса за безпосередньої участі мера Одеси Труханова Г.Л. та колишнього народного депутата Дубового О.Ф. було виведено 185млн.грн. — шляхом купівлі адміністративної будівлі за завищеною у три разі від ринкової вартістю. Під час розслідування було зафіксовано, що на директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Рувіна О.Г. здійснює тиск Секретар РНБО Турчинов О.В. та народний депутат України Пашинский С.В. (який до того ж є Головою Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони).

Дубовий та Голова Комітету ВРУ з питань нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський

Открыть большое изображение

Мета тиску полягала в тому, щоби Рувін на вимогу детективів НАБУ надав експертизу, за якою ринкова вартість згаданої адмінбудівлі дійсно становила б 185млн.грн. Після того, як інформація про це була передана вам як керівнику САП, Турчинов та Пашинський припинили будь-які контакти із Рувіним і в подальшому утрималися від своїх незаконних дій. Тож питання полягає в наступному — чи повідомляли ви будь-кому із згаданих осіб про те, що про їх спроби тиску вже відомо детективам НАБУ і чи отримували ви хабар від Дубового О.Ф., Турчинова О.В. та/або Пашинського С.В.?

14. На упередження вашої брехні щодо завданих питань додаю це фото — чи присутній окрім вас на цьому фото хтось із знайомих вам людей? І якщо так, то хто це? Чому ви разом літали в ОАЕ? Хто оплатив ваші квитки “бізнес-класу” і якою насправді була мета вашої поїздки в Дубай?

Открыть большое изображение

15. Й на останок. Пане Холодницький, у вузьких колах усім відомо, що ви п#дарас — у прямому та переносному сенсі цього слова. Я не засуджую вас за вашу нетрадиційну сексуальну орієнтацію — бути гомосексуалістом чи бодай бісексуалом, то є ваш особистий вибір і ваше особисте життя. Проте я справді не розумію, нащо вдавати із себе звичайного гетеросексуального чоловіка? Адже наше суспільство цілком толерантно ставиться до представників ЛГБТ-спільноти. Та мова про інше, якщо раптом на вулиці вас зловлять і почнуть п#здити до нестями небайдужі громадяни, то повірте — це буде не за вашу орієнтацію, а за те, що ви підірвали віру мільйонів українців у невідворотність покарання для ТОП-корупціонерів та допомогаєте лишатися на свободі тим злочинцям та високопосадовцям, які руйнують нашу державність та наші мрії про краще життя.

Чекаємо на ваші відповіді, пане Холодницький, й не варто вдавати із себе страуса.

P.S.: про Авакова не питаю, бо усім українцям і так зрозуміло, що від цього покидька ви хабар таки отримали і тепер на очах усієї країни розвалюєте справу проти сина Авакова та його заступника Чоботаря. Сподіваюсь наступні десять років ви проведете у спільний камері разом із Аваковим — час розплати прийде.

Оставить комментарий