Порошенко прогнозує у 2019-му найвище за вісім років економічне зростання

10.01.2019 15:55
shadow
Порошенко прогнозує у 2019-му найвище за вісім років економічне зростання
У 2019 році показники економічного зростання в Україні становитимуть близько 3,4% від ВВП, що є найвищими за останні 8 років.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час спілкування з мешканцями Здолбунова на Рівненщині, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сподіваємося, що цього року економічне зростання буде в межах 3,4 % — це рекордна цифра за 8 років. Вона — лише початок реалізації чи результатів тих реформ, які проводяться в Україні. Це робить Україну інвестиційно привабливою. Тому ми піднялися з 153-ї на 71-шу сходинку у рейтингу Doing Business. І це точно помічають європейські та світові компанії", — зазначив глава держави.

За його словами, найближчим часом у Давосі має відбутися зустріч з членами інвестиційної ради, компаніями, що інвестують в Україну.

“Загальна капіталізація цих компаній становить 1 трильйон доларів. Вони приїхали для того, щоб задекларувати свою рішучість у продовженні інвестувати в Україну”, — сказав Порошенко.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2617178-porosenko-prognozue-u-2019mu-najvise-za-visim-rokiv-ekonomicne-zrostanna.html”

Оставить комментарий