Ассанж намагався використовувати посольство для шпигунства, — президент Еквадору

15.04.2019 16:30
shadow


Засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж неодноразово порушував умови перебування у своєму притулку і намагався використовувати посольство Еквадору, де він мешкав з 2012 року, як центр для шпигунства.


Про це у коментарі британській газеті повідомив президент Еквадору Ленін Морено.


«Будь-яка спроба дестабілізації є актом засудження для Еквадору, адже ми суверенна нація й поважаємо політику кожної країни», — зауважив Морено.


Водночас президент Еквадору наголосив, що отримав письмове зобов’язання від Великої Британії, у якому йдеться про те, що основні права Ассанжа поважатимуть та його не відправлять деінде, де йому могла б загрожувати смертна кара.


Нагадаймо, 11 квітня Еквадор залишив без права притулку Ассанжа, який упродовж 7 років перебував у посольстві Еквадору в Лондоні. Засновника Wikileaks затримали британські правоохоронці через порушення режиму звільнення під заставу у 2012 році.


Адвокат засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа Дженніфер Робінсон заявила, що той готовий співпрацювати з владою Швеції, якщо справу про зґвалтування 2010 року буде відновлено, але екстрадицію до США вважає незаконною.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/assanzh-namahavsia-vykorystovuvaty-posol-stvo-dlia-shpyhunstva-prezydent-ekvadoru/”

Оставить комментарий