Трамп планує надати Бразилії статус основного союзника поза НАТО

20.03.2019 02:39
shadow
Дональд Трамп має намір надати Бразилії статус основного союзника поза НАТО — Трамп планує надати Бразилії статус основного союзника поза НАТО
Дональд Трамп має намір надати Бразилії статус основного союзника поза НАТО
«Як я сказав президентові Болсонаро, я також маю намір надати Бразилії статус основного союзнику поза НАТО», — заявив Трамп


Президент США Дональд Трамп має намір надати Бразилії статус основного союзника поза НАТО, що забезпечить країні пільги союзника в Північноатлантичному Альянсі, зокрема, щодо поставок зброї і військової техніки.


Про це глава Білого дому заявив у вівторок, за результатами переговорів з новим президентом Бразилії Жаїром Болсонаро, повідомляє CNN.


«Як я сказав президентові Болсонаро, я також маю намір надати Бразилії статус основного союзнику поза НАТО», — сказав Трамп після зустрічі з бразильським лідером.


Він додав, що підтримав би і членство Бразилії в Альянсі, якщо б це було можливим.


Нагадаймо, що у січні президента Бразилії Жаїра Болсонару прооперували, видаливши колостомічний мішок, встановлений після того, як його вдарили ножем у живіт, у вересні минулого року.


Зазначимо, на Болсонару напали 5 вересня 2018 року, коли він був кандидатом в президенти країни. Прийшовший на зустріч політика з виборцями чоловік поранив його ножем в живіт.


Також повідомлялося, що новообраний президент Бразилії Жаїр Болсонару 1 січня 2019 року офіційно вступив на посаду, пообіцявши зміцнювати бразильську демократію.


До слова, напередодні Трамп звинуватив Google в допомозі китайській армії. Він заявив, що Google «допомагає Китаю і їх військовим, але не США».


Слід також зазначити, що країни НАТО збільшили свої витрати на оборонумайже на 4% за рік.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/tramp-planuje-nadati-braziliji-status-osnovnogo-soyuznika-poza-nato-578509.html”

Оставить комментарий